Hakkımızda

Hakkında

Petit Artisan  çocuklar için eşsiz, eğlenceli çevre dostu, eğitici ve yaratıcı el sanatları setleri, parti çantaları, proje setleri üretir.


Görevimiz

Ebeveynlere, eğitmenlere; çocuklar eğitici materyalleri yaparken eğitici ve eğlenceli zaman sağlamak. Uygun fiyatlı yaratıcı ve çevre dostu oyuncaklar sunmaktır.


Şirket Genel Bakışı

Petit Artisan eğitici ve yaratıcı el sanatları setleri, parti çantaları ve çocuklar için parti setleri yenilikçi bir dizi sunuyor. Ürünlerimizçocukların hayal gücünü ve el becerilerini harekete geçirmek üzere tasarlanmış, kullanıma hazır, doğal, geri dönüştürülebilir malzemeler üzerine kurulmuştur.


Ürünler

Çevre dostu Parti çantaları, el sanatları setleri, sanat ve el sanatları malzemeleri, hediye setleri, proje setleri ve eğitici setler içermektedir.

Ürün yelpazemiz, el sanatları eğitici oyuncaklarıdır. Bunlar, çocukların boyadıkları ve oynayabilecekleri geri dönüşüme uygun eva malzemeden yapılmış oyuncaklarıdır. Ahşap ve plastik ürünlere alternatif ürünlerdir ve çevre dostudur. Çocuklar onları seviyor çünkü eğlenceli, sağlam ve hafif, her yere taşıyıp onlarla oynayabilirler. Ayrıca her çocuk kendi hayvanı kişiselleştirdiği için benzersizdirler.

Tüm Eva oyuncakları ve zanaat dekoratif ürünleri, BAŞARIM ÖZEL EĞT. YAYIN İNŞ. HAYN. BİL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ tarafından Petit Artisan Craft tescilli markası altında Türkiye'de üretilmektedir. Ürünlerin satış hakkı bu firmaya aittir.